jak będzie wyglądało twoje dziecko bez wysyłania sms

 ›  › jak będzie wyglądało twoje dziecko bez wysyłania sms

Wygląd dziecka

jak będzie wyglądało twoje dziecko bez wysyłania sms

jak będzie wyglądało twoje dziecko bez wysyłania sms
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

stethoscope and dollarGabinet ginekologiczny warto po raz pierwszy odwiedzić już w dość młodym wieku. Do niego powinny wybrać się nastolatki, które np. zamierzają rozpocząć swoje życie seksualne. Jak jednak wygląda taka pierwsza wizyta w gabinecie ginekologicznym?

Podczas pierwszej wizyty lekarz ginekolog musi przeprowadzić dokładny wywiad lekarski ze swoją pacjentką. Na początku pyta ją o miesiączkę. Musi dowiedzieć się, czy dziewczyna ma już okres, kiedy się on zaczął, kiedy wystąpił w ostatnim czasie i jak on wygląda. Następnie pyta o życie seksualne. Musi wiedzieć, czy nastolatka zaczęła już współżyć. Jeśli nie, bada ją później w inny, delikatniejszy sposób. Podczas wywiadów lekarze często pytają również o choroby pozostałych członków rodziny. Należy więc wcześniej przygotować się do takiej wizyty w gabinecie ginekologicznym.

Oczywiście ginekologia to pewnego rodzaju medycyna, która ma jedynie pomóc kobietom zadbać o ich zdrowie. Nie należy więc obawiać się wizyty w gabinecie ginekologicznym, bo nie ma w niej nic strasznego.

Inne wpisy tematyczne (zdrowie i medycyna):

jak będzie wyglądało twoje dziecko bez wysyłania sms Reviewed by on czwartek, Marzec 10th, 2016 .

Gabinet ginekologiczny warto po raz pierwszy odwiedzić już w dość młodym wieku. Do niego powinny wybrać się nastolatki, które np. zamierzają rozpocząć swoje życie seksualne. Jak jednak wygląda taka pierwsza wizyta w gabinecie ginekologicznym? Podczas pierwszej wizyty lekarz ginekolog musi przeprowadzić dokładny wywiad lekarski ze swoją pacjentką. Na początku pyta ją o miesiączkę. Musi dowiedzieć

ABOUT AUTHOR /